Zaslepená degustácia pre Tekro potešila najmä mlsných mazlíčkov testeriek

Súčasná pandémia zatvára školy, reštaurácie, hotely i psie útulky. Práve na týchto miestach spoločnosť Tekro predtým testovala svoje výživové produkty. Vždy sa snažila zistiť, ako zvieratám chutí krmivo, aby mohla v prípade potreby upraviť výrobky a dodávať majiteľom domácich zvierat len čistú kvalitu. Napriek zatvoreniu útulkov sa spoločnosť Tekro nechcela vzdať objektívnej spätnej väzby od samotných stravníkov. Preto sa obrátili na Testuj.to. Aby sme získali autentické recenzie a otestovali celkovo 3 typy granúl, zvolili sme metódu slepej degustácie. Využili sme našu vernú komunitu testerov, spoločnosť ŽENY s.r.o., ktorá pre Tekro zozbierala 125 recenzií a dotazníkov.


125

Vyplnených dotazníkov

Dotazníky vyplnili za domácich miláčikov ich majitelia.


9

Zrealizovaných testovaní

A ďalšie testovania sa ešte len chystajú.


949

Prihlásených testeriek

Testovanie s chlpáčmi vyvolalo veľký záujem.


Recenzie umiestnené na:

125

recenzií


Ako získať objektívne údaje o kvalite výrobkov?

Naši chlpatí miláčikovia si nepochybne zaslúžia stravu, ktorá je chutná a poskytuje im všetky potrebné živiny. Preto spoločnosť Tekro svoje výrobky pred uvedením na trh starostlivo testuje. Pred pandémiou koronavírusu sa testovanie vykonávalo v útulkoch. Teraz sú však prázdne. Testovanie u samotných dodávateľov je pre spoločnosť Tekro náročné z dôvodu obmedzenej kapacity, obchodných tlakov a možných skreslených výsledkov. Testovanie kvality je nevyhnutné aj pri výrobe obalov, na ktorých musia byť uvedené všetky zložky. Ak sa napríklad neskôr zistí, že nový rad granúl psom nechutí, musia sa vyhodiť obaly za milióny. Ako teda získať pravdivé údaje, obmedziť plytvanie na minimum a najmä uspokojiť domácich miláčikov?

Testovanie naslepo

Hlavnou výzvou bolo zabezpečiť transparentnosť výsledkov a ich včasné dodanie vzhľadom na overenie kvality a chuti výrobkov a dizajn obalov. Testovanie sa páčilo najmä domácim miláčikom našich testeriek. Dostávali od nás balíčky granúl označené jednoduchými písmenami C, D a E. Takže netušili, aký výrobok dostávajú. To nám umožnilo získať objektívnu spätnú väzbu a dokonca aj informácie o správaní zvierat, pretože testujúci brali slepú degustáciu naozaj vážne a nechceli nič ponechať na náhodu. Boli to predsa ich domáci miláčikovia.

Tekro

V roku 1991 sa spoločnosť Tekro rozhodla urobiť zvieratá šťastnejšími. Špecializuje sa na výrobu a poradenstvo v oblasti výživy a zdravia domácich a hospodárskych zvierat.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Spolupráca bola úspešná. Teraz testujeme granule, ale testovali sme aj doplnky. Nie je problém testovať čokoľvek na akejkoľvek cieľovej skupine. Výhodou je aj súbežné testovanie. Umožňuje nám pokryť naozaj široké portfólio produktov. Pre mňa je dôležitá najmä transparentnosť a kvalita výstupov, ktoré sme dosiahli. Oceňujem aj prístup tímu Testuj.to, pre ktorý nič nie je prekážkou, a vďaka ktorého prístupu som sa počas testovania nemusela o nič starať."

Michaela Gábríková

vývojár

Vyjadrenie Testuj.to:

"So spoločnosťou Tekro sme sa pustili do jedinečného testovacieho procesu, ktorý pomáha pri overovaní kvality a chuti výrobkov, ako aj tvorbe obalov. Do tejto výzvy sme sa pustili s nadšením a zvedavosťou, ako ju naši testeri (a ich domáci miláčikovia) zvládnu. Výsledky na seba nenechali dlho čakať a od klienta sme dostali pozitívnu spätnú väzbu na kvalitu výstupov testerov. Komunikácia prebiehala hladko a bez komplikácií a my sa už teraz tešíme na ďalšiu plánovanú spoluprácu."

Pavlína Žabková

Community Senior Account Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram