Vytvorili sme jedinečne organický prístup k influencer marketingu

V minulom roku vznikol projekt Testfluenceri ako nápad spoločnosti Konektor Influencers, odborníka na influencer marketing, ktorá prizvala k spolupráci náš tím Testuj.to. A už v priebehu prvých mesiacov od spustenia sa podarilo nadviazať niekoľko úspešných spoluprác.

Najúspešnejšia kampaň bola pre značku Lovela, ktorá predstavila nový produkt, propagovala aktivity CSR a mala dosah viac ako 1 000 000 zobrazení. Okrem toho získala 230 recenzií s hodnotením 4,8/5* a 1 500 záujemcov o testovanie, ktoré spoločnosť Lovela využije v budúcej komunikácii.


1500

Prihlásených testerov

Nový prístup influencer marketingu strhol lavínu záujmu.


230

Recenzií s hodnotením 4,8/5

Pozitívne recenzie sú to, čo dokáže presvedčiť k nákupu.


viac ako 1 000 000

Zobrazení príspevku

Testovanie produktov Lovela oslovilo viac než 1 000 000 účtov.


Recenzie umiestnené na:

50

recenzií

50

recenzií

50

recenzií

83

recenzií

Testfluenceri: spolupráca, z ktorej ťažia všetci

Na začiatku bola myšlienka priniesť pridanú hodnotu ako klientom, tak aj influencerom. Výsledkom je jedinečný projekt Testfluenceri, z ktorého profitujú značky, influenceri a ich sledovatelia a v neposlednom rade aj samotní zákazníci. Značky získavajú hodnotné recenzie už od prvého dňa predaja produktu. Influenceri profitujú zo zvýšeného dosahu príspevkov a zapojenia sledovateľov. Testeri majú možnosť ako jedni z prvých vyskúšať produkt alebo si ho po testovaní ponechať a zákazníci majú prístup k recenziám od skutočných používateľov.

Originálna promo akcia s fantastickými výsledkami

Influenceri väčšinou postujú promo kódy, s ktorými nakúpite so zľavou. Je to nudná rutina bez organického presahu. Ponúknuť svojim sledujúcim možnosť výrobky odtestovať a vďaka napísaným recenziám sa tiež premeniť na mikro-influencerov, sa ukázalo ako najlepšia cesta. Značka Remington získala takmer 600 záujemkýň a hodnotenie 4,5/5*. Mikroinfluenceri a ich virálny obsah pritiahli Kozlovi takmer 450 záujemcov o testovanie bez toho, aby investovali do rozpočtu na reklamu. Najúspešnejšia bola komunikácia pre spoločnosť Lovela, ktorá predstavila nový produkt, propagovala aktivity CSR, mala dosah viac ako 1 000 000 zobrazení, doručila 230 recenzií s hodnotením 4,8/5*, ako aj 1 500 záujemcov o testovanie, čo spoločnosť Lovela využije v ďalšej komunikácii.

Konektor Influencers

Agentúra sa zameriava na influencer marketing a od svojho vzniku v roku 2016 realizovala kampane s viac ako 100 influencermi (predtým pod značkou Hive). Spolupráca s influencermi je prispôsobená jednotlivým značkám tak, aby spoločnosti dosiahli čo najlepšie výsledky.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Testfluenceri vznikali s myšlienkou priniesť našim klientom originálny benefit a nakoniec sa ukázalo, že tento projekt prináša všetkým zúčastneným stranám ešte oveľa viac. Realizované kampane potvrdzujú, že značky môžu získať nielen množstvo cenných recenzií, napríklad v prvý deň predaja, ale aj náhľad do myslenia zákazníkov a zvýšenú afinitu k značke. Táto forma spolupráce je však mimoriadne prospešná aj pre samotných influencerov, nehovoriac o zapojených používateľoch, ktorých Testfluencing naozaj baví."

Veronika Zajícová

Influencer Marketing Consultant, Konektor Influencers

Vyjadrenie Testuj.to:

"Z Instagramu a iných sociálnych sietí ste možno zvyknutí na to, že influenceri zverejňujú propagačné kódy na nákup produktu so zľavou. Klasický influencer marketing. Keď však začnete ponúkať produkty na testovanie zadarmo výmenou za kvalitné recenzie prostredníctvom influencerov, spustí sa lavína. Toto sme zistili pri testovaní s Konektor Influencers."

Pavlína Žabková

Community Senior Account Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram