Testovanie formou Mysteryshoppingu na e-shope lekarna.cz

Cieľom kampane bolo priviesť čo najviac návštevníkov na e-shop lekarna.cz. Hľadali sme 200 testerov, ktorí by boli ochotní nakúpiť v e-shope za zvýhodnených podmienok. Po vytvorení objednávky sa testujúci podelili o svoje skúsenosti formou objektívnej recenzie. Hodnotili kvalitu služieb, kompletnú ponuku a orientáciu na stránke e-shopu. Na realizáciu bola vybraná komunita ŽENY s.r.o. Testovanie sme podporili bannerovou kampaňou a súťažou o balíček kozmetických výrobkov z e-shopu lekarna.cz.


291 548

Zobrazení na webe

RU článku tzv. testovacej výzvy.


33 663

Zobrazení banneru

Cielená podpora na webe zenysro.cz.


553

Počet prihlásených do testovania

Záujemkyne, ktoré chceli nakúpiť na lekarna.cz.


97%

Spokojnosť

Miera spokojnosti testeriek s nákupom v e-shope.


Recenzie umiestnené na:

194

recenzií

190

recenzií

Aký bol priebeh kampane?

Záujem o zvýhodnený nákup bol vysoký, preto boli testerky vybrané počas prvého týždňa od spustenia testovacej výzvy. Ženy následne v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov nakúpili a podelili sa o svoje recenzie v komunite ŽENY s.r.o. a tiež na Heureka.cz, pričom z celkového počtu 200 žien ich bolo 194.

V čom môže byť spolupráca prínosná?

Výhodou testovania priamo služby alebo nákupu je vždy vysoká návštevnosť webovej stránky klienta, následná registrácia testerov a nákup. Ak e-shop využije tento potenciál, môže získať stovky a viac nových zákazníkov. Tento formát testovania e-shopu tiež posilňuje budovanie dôvery v značku.

Lékárna.cz

Prvá česká internetová lekáreň založená v roku 1999, od roku 2003 fungujúca ako e-shop. Široká ponuka zahŕňa nielen lieky, ale aj doplnky stravy, zdravú výživu, potreby pre deti a mamičky, dermokozmetiku, ekodrogériu a veterinárne lieky. To všetko za výhodnú cenu, s prijateľným poštovným, perfektne zabalené a rýchlo doručené priamo k zákazníkovi domov alebo na viac ako 1400 odberných miest.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Vďaka testovaniu na komunite zenysro.cz sa nám podarilo zacieliť na nové potenciálne zákazníčky, ktoré na poukazy reagovali s 95% úspešnosťou. Veľmi nám pomohla spätná väzba na šírku sortimentu, rýchlosť dodania a náklady na dopravu priamo od spotrebiteliek, ktoré získali nové skúsenosti a dali nám nové podnety. Ceníme si aj rýchlosť, s akou sa ku kampani pristúpilo, a poskytnutie spätnej väzby a recenzií na e-shop a porovnávač cien."

Vladimír Finsterle

Výkonný riaditeľ lekarna.cz

Vyjadrenie Testuj.to:

"Každá kampaň je pre nás výzvou a snažíme sa robiť všetko tak, aby to testerom a klientom robilo radosť. Všetci ideme na trh s vlastnou kožou. Preto keď sa klient rozhodne otestovať svoju službu priamo formou nákupu, ukazuje tým, že je pripravený na objektívnu spätnú väzbu, chce svoju službu posunúť ďalej a nebojí sa hlasu potenciálnych nových zákazníkov, ktorých môže vďaka kampani získať. Takáto spolupráca nás naozaj baví!"

Eva Čejková

Founder & CEO
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram