Testovanie doplnkov stravy spustilo lavínu organických recenzií, narástol aj dosah značky

Testovanie s NaturaMed bolo rutinou, ale prinieslo nevídané výsledky. Značka chcela získať objektívny názor na svoj produkt OmegaMarine Forte+. Verila, že výrobok na trhu uspeje. Čo si však myslia zákazníci? Opýtali sme sa komunity Ženy s.r.o. a 92 recenzií hovorilo jasne.

Testeri sú nadšení, 93 % by výrobok odporučilo. Keď klient zverejnil recenzie na webovej stránke a na portáli Heureka, začali písať svoje vlastné recenzie aj ďalší zákazníci. Okrem toho sa zvýšil dosah značky na sociálnych sieťach, pričom jeden príspevok mal dokonca 50 000 zobrazení. Výrazne sa zvýšila aj návštevnosť stránky produktu, konkrétne o 3 617 sledovateľov.


468

Celkový počet prihlášok

OmegaMarine Forte+ našich testerov rozhodne zaujal.


92

Celkový počet recenzií

Takmer sto autentických a informáciami nabitých recenzií.


4,5

Priemerné hodnotenie

Testeri boli s produktom veľmi spokojní.


460

Vyplnených dotazníkov

Značka NaturaMed vykonala vďaka testovaniu prieskum trhu.


Recenzie umiestnené na:

46

recenzií

46

recenzií

Testovanie je vhodné, aj keď produkt považujete za dokonalý

Značka NaturaMed dováža prírodné doplnky stravy z Nórska. Bola nadšená svojím novým produktom OmegaMarine Forte+, stopercentne verila jeho účinkom, ale napriek tomu chcela svojim zákazníkom ponúknuť väčšiu objektivitu a uľahčiť im rozhodovanie. Potrebovala získať nezaujatý názor. Sekundárnym cieľom bola PR propagácia spoločnosti, preto sa rozhodli osloviť Testuj.to.

Aj pár recenzií presvedčí nových zákazníkov o hodnotení, zvyšok ide ako lavína

Pre testovanie s NaturaMed sme oslovili komunitu Ženy s.r.o. Zo 468 prihlásených testerov sme vybrali 50 najlepších. Výsledkom bolo 48 recenzií bohatých na informácie a všeobecne pozitívne ohlasy na produkt. 93 % testerov by ho odporučilo ostatným. Chválili najmä ľahké prehĺtanie a absenciu rybieho zápachu. Testujúci boli veľmi aktívni na sociálnych sieťach, vďaka čomu sa príspevky spoločnosti NaturaMed dostali k desiatkam tisícom ľudí. Splnil sa aj cieľ PR, ktorým bolo rozšíriť povedomie o značke, pričom návštevnosť webovej stránky sa zvýšila o 3 617 návštevníkov. Testovanie malo lavínový efekt. Keď noví zákazníci videli, že na produkt už existujú recenzie, rozhodli sa pridať svoje vlastné. Značka tak získala a naďalej získava množstvo ďalších organických hodnotení, a to úplne zadarmo. A tak to má byť!

NaturaMed

Dodávateľ doplnkov stravy z Nórska, zaoberajúci sa ich predajom.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Reklama je pôsobivá, ale oveľa dôležitejšie je to, čo o vašom produkte hovoria ľudia. Dôveryhodnosť je to, čo rozhoduje o predaji. A to je presne to, čo získate od Testuj.to. Navyše, testovanie bolo len začiatkom. Keby sme nedostali tých prvých 46 recenzií od testerov, tak by sme sa dostali tam, kde sme dnes len veľmi ťažko. Testuj.to nám pomohol zber recenzií rozbehnúť. Tešíme sa na spoluprácu pri propagácii ďalších našich produktov."

Alexandra Melicherová

PR Specialist, NaturaMed Pharmaceuticals

Vyjadrenie Testuj.to:

"Testovanie s NaturaMed nás naozaj prekvapilo. Mala to byť ďalšia normálna kampaň s množstvom dobrých recenzií od testerov na konci. Priniesla však oveľa viac. Uverejňovanie recenzií na Heureke urýchlilo organický rast počtu recenzií od zákazníkov, ktorí netestovali. To len potvrdilo výhody značiek, ktoré sa môžu pochváliť vysokým počtom recenzií na webových porovnávačoch a na svojich vlastných webových stránkach."

Michaela Kvapilová

Project Manager
Dávid Puha

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Dávid Puha - Expansion Manager Testuj.to
Nový formulár (SK)
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram