Pre-testing kombinácie zdravej svačiny BIO Hummus snack a krekrov Zemanka

Zadania klientov sa môžu líšiť. A tak je možnosť zapojiť testerov do tvorby produktu atraktívna nielen pre nás, ale aj pre samotných testerov. Najmä ak výrobok ešte len bude uvedený na trh. Preto sme vymysleli kampaň so značkou I Love Hummus, v rámci ktorej sme vybrali 100 testerov a začali pre-testing zdravej svačinky. Týmto spôsobom sme získali nielen užívateľské recenzie, ale aj ďalšie údaje potrebné na začatie predaja tejto novej kombinácie produktov.


100

Vybraných testerov

Každý zapojený používateľ sa podelil o svoju skúsenosť a spätnú väzbu v online dotazníku.


93

Vyplnených dotazníkov

Detailná spätná väzba od každého testera na kombináciu zdravého občerstvenia po jeho otestovaní.


96%

Spokojnosť s chuťou produktov

Výsledok hodnotiacich testerov vo forme Net Promoter Score.


Recenzie umiestnené na:

93

recenzií


Aké bolo zadanie a očakávania kampane?

Na testovanie sme vybrali komunitu ŽENY s.r.o., ktorá testovaciu výzvu podporila na úvodnej stránke webu, na sociálnych sieťach a v newsletteri. Testeri boli vybraní počas prvého týždňa od spustenia testovacej výzvy a návratnosť recenzií bola počas prvých troch týždňov kampane takmer 100 %. V pražskej pobočke ŽENY s.r.o. si testujúci vybrali dve krabice BIO Hummusu Original a dva druhy sušienok Zemanka. Testovali a zdieľali recenziu a online dotazník.

Testujúci sa podelili o svoje skúsenosti a zapojili sa aj do návrhu obalu

Okrem recenzií mali testujúci možnosť zapojiť sa do online dotazníka na tému, ktorá príchuť krekrov im v kombinácii s humusom chutí viac a či im stačí hmotnosť. Podieľali sa aj na obale, názve a cene občerstvenia.


I Love Hummus dáva svojim zákazníkom možnosť lepšie sa stravovať a cítiť sa lepšie. Ponúka nielen chutné a kvalitné výrobky, ale rešpektuje aj základy koncepcie trvalo udržateľného rozvoja.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"V prvom rade by som chcel vyzdvihnúť profesionalitu, flexibilitu, komunikáciu a vynikajúce riadenie projektu zo strany ľudí v Testuj.to, a to napriek okolnostiam mimoriadnej situácie počas koronavírusu. Som náročný zákazník a spolupráca na projekte bola perfektná, veľmi sa mi páčila. Veľmi som ocenila prepracovaný model Testuj.to, ako získať spätnú väzbu od testerov, pretože v prieskumoch, ktoré sami vykonávame, nikdy nedosahujeme takú vysokú mieru odpovedí. Okrem odpovedí na dotazník, ktorý sme sami vytvorili, sme získali aj veľmi cenné nezávislé recenzie na BIO HUMMUS, ktoré nám pomáhajú pochopiť, ako zákazníci vnímajú tento produkt. Testuj.to odporúčam všetkým spoločnostiam, ktorým nie je ľahostajná spätná väzba od zákazníkov. V našom "food businesse" je vnímanie zákazníkov alfou a omegou úspechu. Pri najbližšej možnej príležitosti to rada zopakujem. Veľa šťastia."

Kamila Lhotáková

Spolumajiteľka I love Hummus

Vyjadrenie Testuj.to:

"Kamila Lhotáková je obrovská profesionálka. Je nesmierne inšpirujúce sledovať, ako spolu s manželom budujú a rozvíjajú svoju spoločnosť a projekt od nuly až po získanie ocenení v rôznych súťažiach. Spolupráca ďaleko presiahla rámec obchodného prípadu a zmenila sa na spoluprácu a vzájomnú podporu nad rámec testovania. Viac takýchto ľudí v českom podnikateľskom prostredí."

Lucie Asenová

Obchodná divízia
Dávid Puha

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Dávid Puha - Expansion Manager Testuj.to
Nový formulár (SK)
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram