Posilnenie imunity a značky v rámci jednej kampane? Dá sa to!

S farmaceutickou spoločnosťou STADA sme testovali výrobky značky Cetebe®. Ide o vitamín C, ktorý je na trhu známy, ale chýbali mu online recenzie. Naše testovanie sme zamerali najmä na maminky, pretože práve u nich je silná imunita kľúčová.

Okrem recenzií sa spoločnosti STADA podarilo získať cenné informácie o vlastnostiach produktov Cetebe. Testujúci potvrdili účinnosť Cetebe vitamínu C s postupným uvoľňovaním a pre oba testované produkty (Cetebe Vitamín C 500 mg a Cetebe IMMUNITY Forte) získala značka vysoké NPS, ktoré ďalej využíva v marketingovej komunikácii.

Vďaka prekladom sa nám podarilo vytvoriť 653 recenzií. Počet ohlasov na sledovaných webových stránkach sa zvýšil viac ako desaťkrát. Značka Cetebe oslovila nových zákazníkov a zhromaždila dostatok kvalitného obsahu na efektívnu propagáciu a marketingové aktivity v rôznych kanáloch.


653

Celkový počet recenzií

Recenzie sme namnožili vďaka prekladateľom.


645

Počet prihlásených testeriek

Oslovili sme aj komunitu mamičiek, pre ktoré je imunita dôležitá.


135 %

Nárast návštevnosti produktových stránok

Konverzie testovaných produktov narástli o desiatky percent.


20 %

Zvýšenie frekvencie príspevkov s hashtagmi

Hashtag CETEBE zažil na sociálnych sieťach BOOM.


Recenzie umiestnené na:

559

recenzií

94

recenzií

Čo sa stane, keď firma NEvynechá testing

Spoločnosť Cetebe pripravovala marketingovú komunikáciu a chýbala jej aktuálna spätná väzba od spotrebiteľov. Skúsenosti zákazníkov sú užitočné nielen pre marketérov, ale aj pre potenciálnych spotrebiteľov. Dôležitú úlohu v nákupnom procese zohrávajú recenzie ľudí ľuďom. A preto sa spoločnosť STADA s produktami Cetebe obrátila na nás, aby sme pomohli zhromaždiť tieto cenné informácie a zodpovedať otázky, ako napríklad: Dá sa vitamínová kapsula naozaj ľahko prehltnúť? Ako zákazník hodnotí jej postupné uvoľňovanie? Ako ľudia reagujú na produkt a jeho funkcie na Facebooku alebo Instagrame?

Niektoré problémy môže vyriešiť len mama

Na testovanie sme vybrali komunitu mamičiek. Reagovalo takmer 700 z nich a vitamínom C od spoločnosti Cetebe boli doslova nadšené. Ocenili ideálnu veľkosť kapsúl a postupné uvoľňovanie, vďaka ktorému podporný účinok pretrváva počas celého dňa. Niet preto divu, že drvivá väčšina z nich by Cetebe odporučila svojmu okoliu. Spoločnosť STADA si potvrdila, že výrobky Cetebe majú na trhu svoje opodstatnené miesto a vernú klientelu. Okrem toho dostala od súčasných spotrebiteľov podnet na vytvorenie balení Cetebe s viac ako 60 kusmi. Návštevnosť produktových stránok vzrástla o 135 %, čo zvýšilo konverzie o desiatky percent. Rovnaký úspech zaznamenali aj sociálne siete, kde počet zmienok o značke s hashtagom #CETEBE vzrástol o 20 %. Pozitívne recenzie a obsah získaný z testovania bude spoločnosť využívať počas kampaní a brandingu. Za nás výhra na plnej čiare.

Stada

V súčasnosti spoločnosť ponúka pacientom viac ako 200 výrobkov - najmä lieky, potraviny na špeciálne lekárske účely, zdravotnícke pomôcky, výživové doplnky a kozmetiku na opaľovanie.
odkaz na web

Cetebe

Doplnky stravy Cetebe® obsahujú vitamín C s postupným uvoľňovaním a kombináciu vitamínu C so zinkom a vitamínom D.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Testujto je pre nás elegantným riešením. Poskytli nám to, čo sme potrebovali - recenzie od skutočných ľudí. Dôverujeme našim produktom, ale zaujíma nás, čo si o nich myslia spotrebitelia. Aké slová používajú, aké vidia výhody a nevýhody. Potešilo nás aj to, že testujúci si výrobok pochvaľujú, naďalej ho kupujú a taktiež ho odporúčajú aj svojim známym. Ku každej recenzii máme aj fotografie a videá. Naďalej budeme pracovať s touto problematikou z hľadiska značky a na globálnej úrovni. Recenziami to nekončí, ale práve naopak začína."

Kateřina Janoušková

International Digital Marketing Manager

Vyjadrenie Testuj.to:

"Testovanie so spoločnosťou STADA ukázalo, aká výhoda je vedieť sa zamerať na požadovaný okruh testerov. Chceli sme ponúknuť na testovanie vitamíny CETEBE komunite mamičiek. Vďaka našim komunitám a osvedčenému procesu výberu konkrétnych testerov to nebol problém. Mamičky sa rozhodne činili a okrem písania recenzií urobili aj veľa fotografií a videí. Ide o skvelé autentické výstupy, ktoré budú pre klienta užitočné napríklad na sociálnych sieťach."

Michaela Kvapilová

Project Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram