Kvalitný, ale drahý produkt pomôžu predať recenzie

Tablety do umývačky riadu od spoločnosti Reckittspoľahlivé, ale drahšie ako má konkurencia. Dokážu zákazníci oceniť pridanú hodnotu? A kvôli čomu si radšej priplatia? S týmito otázkami sa na nás obrátilo vedenie spoločnosti.

Najlepším riešením boli recenzie v množstve, ktoré predstihne word of mouth konkurencie. Preto sme produkty rozoslali komunite testerov spolu s pokynmi, na čo sa pri testovaní zamerať. Výsledkom bolo 204 objektívnych, informáciami nabitých recenzií. Spoločnosť Reckitt zistila, že zákazníci vnímajú a oceňujú silné stránky výrobku. Zozbieraný materiál zameral na použitie v obsahovej kampani.


922

Počet prihlásených testerov

Do testovania sa prihlásilo 922 testujúcich, ktorí umývačku riadu pravidelne používajú.


204

Celkový počet recenzií

Celkový počet dosiahol krásnych 204 recenzií.


1

Počet negatívnych recenzií

Zo všetkých recenzií bola len jedna negatívna.


100%

Spokojnosť klienta

Klient vyjadril 100 % spokojnosť s našimi službami.


Recenzie umiestnené na:

102

recenzií

102

recenzií

Ako predať drahší produkt na trhu plnom možností?

Keď spoločnosť Reckitt vymyslela nové tablety do umývačky riadu, zamerala sa na kvalitu. Výsledný produkt bol teda dokonalý, ale vynaložené náklady na vývoj sa odrazili vo vyššej cene, ktorá nemohla konkurovať alternatívam na trhu. Spoločnosť Reckitt potrebovala zistiť, či zákazníci uvidia pridanú hodnotu tabliet a či ich to prinúti zaplatiť pár centov navyše. Chcel tiež získať viac recenzií a zvýšiť dôveryhodnosť značky v očiach klientov. Kontaktovať Testuj.to bola jasná voľba.

Kvalitné recenzie dodali tabletám atraktivitu aj dôveryhodnosť

Problémy spoločnosti Reckitt sme prenechali našim testerom. Spolu s produktmi dostali aj podrobný zoznam aspektov, na ktoré si majú pri tabletách dávať pozor. Spoločnosť Reckitt tak získala 204 objektívnych recenzií plných cenných informácií. Obsah upokojil značku a testeri si všimli a ocenili vylepšenia tabliet. S počtom recenzií spoločnosť Reckitt postupne predbehne konkurenciu a okamžite sa stane osvedčenou voľbou na trhu. Okrem toho získala kvalitný obsah, ktorý využíva vo svojej marketingovej kampani.

Reckitt

Výrobky spoločnosti sa predávajú v takmer 200 krajinách. Spoločnosť Reckitt rozdeľuje väčšinu svojich výrobkov do troch hlavných kategórií - zdravie, hygiena a domácnosť.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Zvyčajne zbierame prvé recenzie produktu pomerne dlho. Testuj.to pre nás urýchlilo písanie týchto recenzií. Začalo to recenziami od testerov Testuj.to, ale ďalšie recenzie už boly od bežných zákazníkov. O to viac sa tešíme zo spolupráce, pretože z nej profitujeme aj po skončení projektu. Zaujal ma rozsah ich testerov a skutočnosť, že celý proces testovania zabezpečuje Testuj.to, od odoslania produktov testerom až po doručenie recenzií. Vždy očakávam 100 % od akejkoľvek služby a práca s Testuj.to bola určite 100%."

Miroslav Šiška

B&C Specialist

Vyjadrenie Testuj.to:

"Testeri boli požiadaní, aby sa počas testovania zamerali na konkrétne funkcie, ktoré potom hodnotili vo svojich recenziách. Cieľom spolupráce bolo poskytnúť recenzie, ktoré by potenciálnych zákazníkov presvedčili, že za produkt sa oplatí priplatiť, ak je jeho kvalita vysoká, a to sa rozhodne podarilo. Vďaka spolupráci získal klient veľké množstvo autentických recenzií, ktoré môže ďalej využívať. Ale tým to neskončilo! Do recenzií našich testerov sa začalo pridávať čoraz viac nových autentických recenzií, tentoraz však od skutočných používateľov. Spoluprácu hodnotím ako veľmi úspešnú."

Michaela Kvapilová

Project Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram