Kuriéri s virtuálnou realitou sa postarali o zážitkové testovanie

Adrop.cz ponúka svojim zákazníkom zážitkové darčeky už 16 rokov.

Po príchode pandémie koronavírusu však Adrop.cz zaznamenal výrazný pokles tržieb aj počtu zákazníkov. Vďaka spolupráci agentúry Proficio s platformou Testuj.to sa však podarilo priniesť tento zážitok potenciálnym zákazníkom až domov. Spoločne sme to dosiahli prostredníctvom špeciálnych balíkov s vybavením VR, ktoré si mohli testeri objednať a vyskúšať

Výsledkom bolo 148 unikátnych recenzií, fotografie a ďalšie materiály pre marketingovú komunikáciu.


148

Celkový počet recenzií

Publikované v 2 komunitách a 1 e-shope.


283

Celkový počet prihlášok

Toľko testerov chcelo vyskúšať virtuálnu realitu.


164

Multimediálnych príspevkov

Fotografie a videá od testerov budú slúžiť ako materiál pre marketing.


Recenzie umiestnené na:

55

recenzií

74

recenzií

19

recenzií

Ako predávať zážitky, keď sú ľudia zavretí doma?

Zážitková agentúra Adrop.cz sa stala ďalšou obeťou pandémie koronavírusu. Táto skutočnosť spôsobila pokles predaja. Niet divu. Pandémia uväznila bývalých zákazníkov doma a tí stratili záujem o zážitky. Preto Adrop.cz prišiel s nápadom spojiť zážitky s VR (virtuálnou realitou), ktorá je v posledných rokoch na vzostupe. Ako teda môžeme ľuďom pandémiu spríjemniť a preniesť ju do ich domovov?

Kuriéri s virtuálnou realitou

Spoločnosť Adrop.cz si stanovila za cieľ priniesť ľuďom domov nezabudnuteľný zážitok. Konkrétne vo forme špeciálnych balíkov so zariadeniami VR, ktoré si ľudia mohli vyskúšať. To bolo niečo pre nás. Vytvorili sme testovaciu výzvu a mesiac a pol sme testerom požičiavali súpravy virtuálnej reality. Fungovalo to tak, že tester si vždy rezervoval termín, kedy mu kuriér privezie sadu, a o dva dni neskôr si po ňu prišiel znova. Nakoniec sme získali 148 autentických recenzií, množstvo fotografií a materiálov pre marketingovú komunikáciu.

Adrop

E-shop Adrop.cz ponúka zážitkové darčeky, ktoré urobia radosť športovcom, milovníkom nadupaných áut, adrenalínovým nadšencom, gurmánom aj pohodárom.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Nielenže sme zvýšili povedomie o produkte, ale získali sme aj dobré recenzie, v ktorých testeri prirodzene vyvrátili klasické obavy ľudí - že VR je len pre mladých, technicky zdatných alebo že malým deťom okuliare VR spadnú z hlavy. Tento príjemný vedľajší účinok sme nečakali a teraz ho vieme dobre obchodne využiť. Chcela by som poďakovať tímu Proficio a tímu Test.to za ich profesionálnu starostlivosť. Celý projekt prebehol hladko."

Adéla Lampová

Marketing Manager

Vyjadrenie Testuj.to:

"Testovanie s Adropom bol skutočný zážitok. Skvelé bolo, že sme pomohli ďalšej spoločnosti prekonať následky pandémie. Okrem toho sme trochu upravili tradičný formát testovania, a tak si mohli vyskúšať niečo iné. Ešte sme nemali kuriéra, ktorý by testerom požičal balíčky s výrobkami. Veľmi pekne ďakujem za úžasnú komunikáciu Lucii Burianovej z agentúry Proficio. Adrop.cz môže ponúknuť oveľa viac ako len VR, takže sa tešíme na ďalšiu spoluprácu."

Pavlína Žabková

Community Senior Account Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram