Kompletná online kampaň pre švédsku kozmetiku Barnängen prilákala viac ako 2000 testerov

Na komunite zenysro.cz sme otestovali 6 kozmetických produktov, každý po 100 kusoch. Do testovania sa prihlásilo viac ako 2000 testerov, ktorí napísali 1396 unikátnych recenzií. Tie sme publikovali na porovnávači Heureka.cz, v komunite zenysro.cz a eshopoch Notino.cz a dm.cz. Dosah kampane sa klient rozhodol podporiť PR článkom vo vybranej komunite, ktorý videlo viac ako 400 tis. návštevníkov webu.


2186

Prihlásených testerov

v komunite zenysro.cz, z ktorých sme do testovania vybrali 600.


1396

Recenzií

Unikátne recenzie sme publikovali na 4 weby. Heureka.cz, zenysro.cz, notino.cz a dm.cz


414 446

Dosah PR článku

toľko čitateľov z vybranej komunity navštívilo PR článok o produkte v priebehu testovania.


98%

Spokojnosť

testeri produkty hodnotili veľmi pozitívne.


Recenzie umiestnené na:

583

recenzií

205

recenzií

306

recenzií

300

recenzií

Ako zvýšiť brand awareness nových produktov na trhu?

Zákazníci stále častejšie nakupujú online. S týmto chovaním je spojený i fenomén recenzií, ktoré značne ovplyvňujú, či si zákazník produkt kúpi alebo nie. To je obzvlášť ťažké pri nových produktoch na trhu. Recenzií je málo alebo žiadne. Zákazník teda často nákup odloží alebo nerealizuje. Značke často chýba spätná väzba, podľa ktorej môžu následne optimalizovať svoje cielenie a kampane.

Testovanie s microinfluencermi z vybranej komunity.

Naplánovali ste teda 6-týždennú kampaň testovania podporenú PR článkom na komunitnom portály, čím sme doplnili zákazníkovu go-to-market stratégiu. Počas prvých dní sme mohli sledovať, ako sa testovacia výzva plní novými registráciami. Po 4 dňoch sme mohli produkty rozoslať testerom. Výsledkom je viac ako 1300 unikátnych recenzií, ktoré sú objektívne a autentické. Vysoké pozitívne hodnotenie testerov je tak cennou spätnou väzbou ako pre klienta, tak pre jeho nerozhodných potenciálnych zákazníkov.

Henkel

Spoločnosť Henkel pôsobí na celom svete so svojimi poprednými inovačnými značkami a technológiami v troch divíziách: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie), Beauty Care (Kozmetika) a Laundry & Home Care (Pracie a čistiace prostriedky).
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

So spoluprácou s Testuj.to s.r.o. sme boli veľmi spokojní. Milo nás prekvapil profesionálny prístup, rýchle a bezproblémové jednanie a perfektné výsledky kampane. Vďaka tejto spolupráci sme získali veľmi kvalitné recenzie našich produktov naprieč e-shopmi a sociálnymi sieťami. PR články a súťaž nám doručili ešte vyšší brand awarness. Veľmi pozitívne hodnotíme i klientske rozhranie, vďaka ktorému sme mali dáta z kampane neustále pri ruke. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tereza Límová

Digital Manager Henkel Beauty Care CZ/SK

Vyjadrenie Testuj.to:

Spolupráca s digitálnym tímom Henkelu bola proste skvelá. O produkty bol taký záujem, že sme testovanie naplnili počas 4 dní. Testeri naviac produkty hodnotili veľmi pozitívne a sami podporili brand awareness príspevkami na Instagrame a Facebooku.

Tomáš Bušek

Community sales manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram