Efekt musí byť merateľný a hmatateľný alebo testovanie produktov s Inproducts

Dnes si môžeme vybrať z rôznych spôsobov a nástrojov, ako zviditeľniť firemnú značku. Možnosti začínajú v online svete a zďaleka nekončia pri tlačenej reklame v časopisoch alebo na billboardoch. Najmä tlačová reklama má však jeden veľký problém. Ako sa meria, koľko zákazníkov prilákal billboard pri diaľnici? Koľkých vodičov skutočne presvedčil chytľavý slogan? Žiaľ, takáto konverzia sa ťažko meria.

Na dosiahnutie merateľných výsledkov marketingovej kampane sa spoločnosť Inproducts spoľahla na spoluprácu s Testuj.to. Na testovanie poslala 7 svojich výrobkov s cieľom zviditeľniť svoju značku. Komunita ŽENY s.r.o. opäť nesklamala. Celkovo priniesla 615 poctivých recenzií a testerky sa o svoje skúsenosti vo veľkej miere podelili na sociálnych sieťach.


7

Testovacích výziev

Pre získanie objektívnych recenzií.


1539

Prihlášok od testerov

Nebolo potrebné ich presviedčať.


615

Celkový počet recenzií

Publikované na 3 webstránky.


40 %

Nárast návštevnosti e-shopu

Hlavným cieľom bolo zviditeľnenie.


Recenzie umiestnené na:

213

recenzií

189

recenzií

213

recenzií

Ako sa zviditeľniť napriek nízkemu rozpočtu?

Problému nemerateľných kampaní v časopisoch alebo v televízii čelila aj spoločnosť Inproducts. Hľadala marketingovú stratégiu, vďaka ktorej by vynikla v očiach zákazníkov a zároveň priniesla hmatateľné a merateľné výsledky. Okrem toho nemohla zabudnúť na svoj obmedzený rozpočet. Spoločnosť Inproducts trápil aj nedostatok spätnej väzby. Bez nej bolo často ťažké nájsť všetky nedokonalosti v ich nanotechnológii. Chýbalo len objektívne hodnotenie od samotných spotrebiteľov.

Testovanie prinieslo 40% nárast návštevnosti e-shopu

Pre zviditeľnenie a získanie autentických recenzií spoločnosť Inproducts vybrala na testovanie 7 výrobkov. Jednalo sa o impregnáciu obuvi, odevov, kožených sedadiel, stanov alebo batohov. Čoskoro sa začali hromadiť dobrovoľné žiadosti od mikroinfluencerov a spoločnosť Inproducts sa skutočne zviditeľnila, ako chcela. Zaznamenala 40% nárast priemernej mesačnej návštevnosti svojho e-shopu a zlepšenie pozície produktu na Heureke až o 9 miest vo svojej kategórii. Využila aj spätnú väzbu, o ktorú sa testujúci podelili na sociálnych sieťach, čo pomohlo identifikovať slabé stránky produktov a následne ich upraviť podľa očakávaní zákazníkov.

Inproducts

Spoločnosť Inproducts sa zameriava na výrobu prémiovej textilnej impregnácie najmä pre nadšencov turistiky.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"So spoločnosťou Testuj.to sme sa prvýkrát zoznámili na jednom z veľtrhov, ktoré pravidelne navštevujeme. Páčila sa nám možnosť zviditeľnenia a spätnej väzby a rozhodli sme sa spolupracovať. Urobili sme správnu vec. Teraz zažívame druhé Vianoce, posúvame sa v rebríčku Heureky a návštevnosť nášho e-shopu sa zvyšuje. A predovšetkým, výsledky sú konečne merateľné. Chcel by som pochváliť najmä account manažérov Tomáša a Pavlínu, ktorí sa prispôsobili aj našim mimoriadnym podmienkam. Čo sľúbili, to sme dostali."

Martin Faltýnek

Grafický design & marketing

Vyjadrenie Testuj.to:

"Na jednom z pražských veľtrhov som sa zoznámil s impregnačnými sprejmi s rôznymi aplikáciami. S klientom Inproducts sme si okamžite padli do oka a rozhodli sme sa to využiť. Mne sa páčili ich produkty a spoločnosti Inproducts sa páčila možnosť zapojiť svoje produkty do testovania, ktoré by mohlo priniesť dlho očakávané zviditeľnenie a autentické recenzie. Zaujímavé výsledky sú známkou úspešného priebehu kampane, ku ktorému okrem veľkého záujmu testerov prispela aj bezchybná a rýchla komunikácia."

TOMÁŠ BUŠEK

Community sales manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram