Ako naučiť Čechov vychutnať si luxusnú čokoládu?

Česi ju poznali len ako drahú pražskú čokoládu pre turistov.

Dizajnové obaly, kvalitné suroviny, pravá čokoláda a kamenné predajne v Prahe. Všetko fungovalo skvele, kým neprišla pandémia koronavírusu. Čokoláda Steiner a Kovarik stratila svojich verných turistických zákazníkov a musela svoju pozornosť upriamiť na e-shopové riešenie.

Aby sa o kvalitnej čokoláde dozvedelo predovšetkým české publikum, čokoláda Steiner a Kovarik využila pomoc Testuj.to. Spoločne sme pripravili sladkú testovaciu výzvu s cieľom naučiť Čechov jesť kvalitnú čokoládu.


334

Celkový počet recenzií

Publikované v 2 komunitách.


16 %

Nárast návštevnosti e-shopu.

O čokoláde Steiner a Kovarik sa začalo hovoriť.


15 %

Nárast počtu predajov.

Naučili sme Čechov vychutnávať kvalitne.


4,7

Priemerné hodnotenie.

Čokoláda zrejme výborne chutila.


Recenzie umiestnené na:

259

recenzií

75

recenzií

Zo dňa na deň prišli o najdôležitejší príjem

Čokoláda Steiner a Kovarik bola medzi turistami veľmi obľúbená. Ich kamenné predajne boli vždy plné milovníkov čokolády z celého sveta, ktorí chceli odmeniť svoje chuťové bunky alebo len hľadali originálny suvenír z dovolenky. Potom prišla pandémia a dvere predajní Steiner a Kovarik sa museli zatvoriť. Z pražských ulíc sa vytratil turistický ruch a s ním aj najväčšia kúpna sila. Je pravda, že v tom čase už mali pripravený e-shop, ale nikdy to nebola priorita. Steiner a Kovarik teda stáli pred ťažkou úlohou. Ukázať Čechom, že ich čokoláda je oveľa viac ako len turistická atrakcia, obhájiť jej cenu a získať nových zákazníkov na e-shope.

Odoslali sme balíčky a s napätím sme čakali na výsledky

Vyhlásili sme teda výzvu na testovanie, pripravili balíčky a rozposlali ich testerom a testerkám. Ochutnávali, fotografovali a napísali obrovské množstvo recenzií. Vďaka kampani s Testuj.to dosiahla spoločnosť Steiner a Kovarik 16% nárast návštevnosti webovej stránky a 15% nárast objednávok. Zistili, ako lepšie komunikovať kvalitu a dôvody, prečo je čokoláda Steiner a Kovarik drahšia ako ostatné čokolády a prečo by ju Česi mali zaradiť medzi svoje obľúbené sladkosti. Príjemným prekvapením bola cenná spätná väzba na dizajn balíkov, ktorý si pochvaľovali všetci testeri.

Steiner a Kovarik

Vysokokvalitné čokolády vyrobené s láskou a vášňou.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Zo dňa na deň sme prišli o najdôležitejší príjem. Česi nás poznali len ako čokoládu pre turistov z centra Prahy a my sme to museli zmeniť. Testuj.to nám pomohlo zvýšiť angažovanosť v našom e-shope. Spoluprácu s Testuj.to odporúčam nielen pre skvelé výsledky, ale aj pre ich profesionálny prístup. Nič nebol problém, všetko aktívne riešili a postarali sa aj o komunikáciu s testermi. Nestálo nás to čas navyše. Ďakujeme za skvelú starostlivosť."

Martina Veltruská

Manažér maloobchodu

Vyjadrenie Testuj.to:

"Čokoláda Steiner a Kovarik bola ďalším typickým podnikom, ktorý postihla pandémia koronavírusu a ktorý prišiel o hlavný zdroj príjmov. Testuj.to využilo testovanie a vytváranie recenzií, ktoré mu pomohli prispôsobiť sa zmenám na trhu, spustiť e-shop a naučiť českých zákazníkov milovať svoju čokoládu. Sladkou odmenou nám bol veľký nárast návštevnosti a predaja na e-shope a zmena marketingovej komunikácie s českým publikom."

Michaela Kvapilová

Community Account Manager
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram