120 žien nakúpilo na Trenýrkárna.cz a zdieľalo recenzie na e-shop a produkty, ktoré si zakúpili

Na komunite ŽENY s.r.o. sme vykonali testovanie nákupu a služieb ponúkaných e-shopom Trenýrkárna.cz. Testerky získali zľavový poukaz v hodnote 300 Kč na celý nákup. Podmienkou objednávky bola minimálna hodnota 500 Kč a nákup aspoň jedného kusu trenírok Styx.


173

Prihlásených testeriek

Záujemkyne, ktoré chceli nakúpiť na Trenýrkárna.cz.


120

Objednávok

Množstvo objednávok, ktoré klient získal prostredníctvom testovania.


321

Celkový počet recenzií

Unikátne recenzie sme uverejnili na 3 weboch.


95%

Spokojnosť

Výsledok hodnotenia testeriek na základe Net Promoter Score.


Recenzie umiestnené na:

120

recenzií

96

recenzií

105

recenzií

Ako prebiehala kampaň?

Do testovania sa zapojilo 130 testeriek, ktorým bol zaslaný unikátny zľavový kód na nákup. Vybraná testujúca osoba vopred vedela, aký je jej záväzok v prípade získanej poukážky. Naše vybrané spotrebiteľky museli nakúpiť v e-shope, otestovať výrobok a potom napísať objektívnu používateľskú recenziu. Recenzie potom zdieľali v komunite ŽENY s.r.o., na Heureka.cz a zakúpený produkt museli ohodnotiť aj na e-shope Trenýrkárna.cz.

Pridaná hodnota pre klienta ako bonus navyše

Vďaka tejto forme testovania klient získal nové zákazníčky, zvýšil povedomie o značke a jednotlivých produktoch. Od všetkých, ktorí sa prihlásili na testovanie, získal aj ďalšie informácie vo forme spätnej väzby na konkrétne otázky v prieskume.

Trenýrkárna.cz

Najväčší český e-shop s pánskou, ale aj dámskou spodnou bielizňou. Môžete si vybrať z českých aj medzinárodných značiek spodnej bielizne za rozumné ceny. Pančuchy, boxerky, spodná bielizeň pre páry, jednoducho čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite si pozrite českú značku Styx, ktorej kompletná výroba prebieha priamo v Českej republike.
odkaz na web

Vyjadrenie klienta:

"Vďaka spolupráci s Testuj.to a ich komunitami sa nám podarilo získať veľmi komplexné a hodnotné recenzie. Mohli sme získať veľa informácií o tom, čo môžeme zlepšiť, na akej úrovni je náš produkt a služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Ďalším nezanedbateľným prínosom pre nás bol značný dosah na sociálnych sieťach. Spolupráca bola veľmi rýchla, pohotová a za nás bez jediného problému."

Petr Polák

Ředitel marketingu

Vyjadrenie Testuj.to:

"Komunikácia s klientom Trenýrkárna.cz bola rýchla, stručná a vecná. Pred Vianocami sme spustili kampaň a hľadali sme testerky, ktoré by si v e-shope kúpili darček pre seba alebo niekoho blízkeho. Kampaň bola dokonale načasovaná a úspešná vo všetkých smeroch. Klient získal zákazníčky, recenzie a v neposlednom rade údaje z prieskumu. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."

Andrea Gawron

Community Sales
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram