31. 1. 2023

Chcete si od nás kúpiť pozitívne recenzie?

Samozrejme, vždy sa snažíme vyhovieť vašim želaniam. Nič iné neočakávajte. Ale len v medziach, ktorým rozumieme a ktoré považujeme za správne, etické a ktoré pomáhajú predajcom aj zákazníkom.

Preto pozitívne recenzie na zákazku v Testuj.to nehľadajte. Sú neetické a vďaka novele zákona v niektorých členský štátoch EU trestné.

Zastávame pozíciu nestranného sprostredkovateľa. Sme "prepravcami" vašich produktov k testerom, ktorí sú motivovaní len bezplatným alebo výrazne zľavneným produktom a píšu pre vás autentické a pravdivé recenzie. Recenzie našich testerov sú vždy objektívne a plné informácií. A dokonca aj negatívne. To nemôžeme ovplyvniť.

Falošné pozitívne recenzie: krátkodobý plán

V EÚ sa táto problematika dlho neriešila, ale všetko sa mení vďaka novele, ktorá postupne vstupuje do platnosti v členských štátoch Európskej únie. Oblasť online recenzií sa bude riešiť nasledovne: 

  • Predajci budú musieť dokazovať, že recenzie pochádzajú od skutočných spotrebiteľov.
  • Platené recenzie budú mať povinné označenie "propagovaný príspevok".

S Testuj.to ste v suchu. Ak máte u nás recenzie alebo sa ich práve chystáte zbierať, novela zákona vás nemusí znepokojovať.

V praxi to robíme presne takto:

1. Najprv zabezpečíme, aby sa na testovanie vášho produktu prihlásil dostatočný počet testerov.

2. Produkt dostaneme k testerom, tí ho otestujú a začnú písať recenzie.

3. Kontrolujeme iba informačnú hodnotu, správnu štruktúru a dĺžku recenzií, ktoré vypracúvame. A potom letia k vám alebo na porovnávacie stránky (Heureka.group).

Prečo je testovanie s Testuj.to úplne etické a legálne?

Pretože recenzie si od nás rozhodne nekúpite.

  • Naši testeri sú stáli zákazníci, zaregistrovať sa môže ktokoľvek. Pracujú nezávisle a pri hodnotení ich nikto neovplyvňuje.
  • Za svoju prácu dostanú odmenu vo forme zľavy alebo produktu zadarmo. A to bez ohľadu na to, či bola testovaná položka hodnotená pozitívne alebo negatívne.
  • Výsledkom je, že žiaden z testerov nie je motivovaný iba chváliť alebo očierňovať výrobok. Naopak, chcú vytvárať texty, ktoré pomôžu ostatným pri nakupovaní s rozumom a výhodne.
  • Pravidelne konzultujeme so spoločnosťou eLegal.

Chcete vedieť viac? Opýtajte sa nás.


Prihlásiť sa k odberu newsletteru

Pre pravidelný prísun super článkov z nášho blogu nás neváhajte odoberať.
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram