Spoločne pomáhame zákazníkom ku správnym rozhodnutiam pri nakupovaní

Stále viac predajov sa presúva z kamenných obchodov do online prostredia. Pomôžeme vám s novým druhom marketingu, ktorý využíva tú najlepšiu reklamu na trhu - osobné odporúčanie.
Spojte sa s nami
  • HippHewelet PackardHeureka
  • mallSamsungženy sro

Ako to funguje

Prečo vôbec získavať recenzie naviac?

Kvôli presúvaniu predajov do online prostredia zákazníkov prenasleduje väčšie množstvo personalizovanej reklamy. Pritom až 96 % zákazníkov reklamným oznámeniam neverí. Dôvera v značku sa vytráca. Preto si uvedomujeme, že je treba k propagácii pristupovať inak.

Ľudia potrebujú tzv. social proof - dôkaz, že je produkt kvalitný a stojí za nákup. A najpresvedčivejším dôkazom všeobecne sú osobné odporúčania a recenzie. Dokazujú to i štúdie, ktoré uvádzajú, že 72 % užívateľov si bez prečítania recenzií produkt nezakúpi.

Ukážka recenzie.

Kvalitný, dlhý a objektívny text recenzie.

má plusy
i mínusy

Len autentické a overené recenzie

Všetky recenzie, ktoré od testerov získate, sú vždy objektívne a overené. Každú zvlášť kontrolujeme, aby spĺňala prísne pravidlá kvality - informačne bohaté, minimálna dĺžka 250 znakov, spomínané klady aj zápory (ak sú) apod.

Komunita 80 000+ mikroinfluencerov

Dokážeme osloviť viac ako 80 000+ testerov z celej Českej i Slovenskej republiky. Tí svojim obsahom a recenziami ovplyvnia vašich potenciálnych zákazníkov a rozšíria povedomie o vašom produkte ďalej. Koho hľadáte? Zdravotní sestričky, podnikateľky alebo možno rybárov a automobilových nadšencov? Poznáme ich!

80 000+

Užitočné a cenné dáta

Klientske rozhranie je truhlica s pokladom. Nájdete v ňom cenné dáta pre vaše obchodné a marketingové oddelenie. A čo tam nenájdete, to náš obchod doplní. Najčastejšie naši zákazníci oceňujú:
  • Funnel od návštev testovania až po počet vybraných testerov
  • Odpovede všetkých testerov na vstupné otázky (exportovateľné do .csv)
  • Wordcloudy - prehľadne znázornené najčastejšie uvádzané plusy a mínusy testovaného produktu
  • Všetky recenzie (exportovateľné do .csv)
  • Net Promoter Score, Customer Satisfaction Feedback
  • Foto a videogalériu obsahu od testerov

Aké výsledky môžete z kampaní očakávať?

Výstupom kampane je zvýšenie povedomia o značke a produkte, zdieľanie skúseností testerov na sociálnych sieťach a ďalších miestach a recenzie na mnohých portáloch.

Kde môžete napr. získať recenzie?

Už nám veria tieto firmy

Martin Žižka
"Testuj.to se díky komunitě ŽENY s.r.o. podařilo utéct svým konkurentům zejména díky uživatelskému rozhraní a spoluprací s dalšími portály. Oceňuji profesionální přístup obchodníků i jednotlivých accountů za každou kampaň, kterou domýšlí. Jejich služby a přístup jsou v této době nadstandartní. A věřím, že právě díky takovému přístupu i směrem k microinfluencerům je úspěšnost v podobě vkládání recenzí ze strany testerů tak vysoká."

Martin Žižka

Digital Marketing Manager  Philips
Krechler
"Díky společné kampani se nám podařilo během měsíce distribuovat vysoké množství produktů ke spotřebitelkám, které nad míru našeho očekávání sdílely své zkušenosti i napříč sociálními sítěmi. Získali jsme nejenom recenze a řadu podnětných dat, ale také zcela přirozené Word of Mouth po dobu několika týdnů. Dozvuky kampaně cítím i dnes po čtyřech měsících od zahájení spolupráce."

Jiří Krechler

Marketing manager Vileda + Gimi CZSK
Značky
Média
E-shopy
Agentúry
Henkel
Heureka
Hipp
Brit
Profimed
Vorwerk
iRobot
Walmark
Samsung
autoweb logo
fitsrozumem logo
frekvence1 logo
ireceptar.cz logo
kafe.cz logo
hobbykuk.cz logo
rybářství.cz
mujchlupac.cz logo vektor
OnlyMen logo
OnlyU logo
podniakva zena logo
prosestru.cz logo
slagrtv logo
prima tv logo
mall
Erotic City
Philips
Profimed
santo volcano logo
Inproducts
omg logo
pr konektor logo
Michaela Antikainen

“Zistite, ako vám s Testuj.to môžeme pomôcť”

Michaela Antikainen - Sales Development Representative Testuj.to
Testuj.to je nový marketingový nástroj, ktorý má za cieľ pomáhať značkám testovať produkty a generovať recenzie do celej Európy spoločne s ďalším autentickým obsahom od testerov. Vytvárame tak reklamu k nezaplateniu, na ktorú zákazníci počujú.
Nebojte, zasielame e-mail zhruba 1x týždenne a nezasielame žiadny spam.
© Copyright 2022 - Testuj.to - Made by Digiamo
arrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram